slide
Read More

klima

Müşteri hizmetlerini arayıp servis talep kaydınızı bıraktığınızda size en yakın klima servisi aracımızı yönlendirmekteyiz.
slide
Read More

arıza

Klimanız size ulaşan uzman teknisyenlerimiz tarafından yerinde tamir edilerek testler gerçekleştirilir ve çalışır durumda teslim edilir.
slide
Read More

yedek parça

klimanızın herhangi bir parçasının değiştirilmesi gerekirse veya yerinde tamir edilemeyecek gibiyse merkezimize getirilir.
slide
Read More

montaj

klimada arıza tespiti yapılır ve tamir edildikten sonra tüm testleri yapılıp adresinizde montajı gerçekleştirilerek çalışır durumda size teslim edilir.

Antalya Denki klima Servisi (0850) 811 17 78

Denki Antalya Klima Servisi Olarak klimalarınızın her türlü işlemi için 7/24 kesintisiz hizmet sağlamaktayız. yer yer arıza yapan klimalarınızın onarım işlemleri için veya montaj bakım söküm gibi işlemlere gereksinim duyduğunuz her anda bizleri arayabilir gün saat zaman gözetmeksizin hizmet alabilirsiniz. almış olduğunuz her hizmetin garantisinide almak en doğal hakkınız bizlerde sizlerin cihazlarında yapmış olduğumuz her işleme 1 yıl garanti veriyoruz.

 SLider

Denki Klima Servisi Antalya  çağrı merkezimiz Antalya ve genelinde klima ürünleriniz bakım onarım takım ve söküm işlemlerine kesintisiz servis hizmetleri sağlamaktadır. klima ürünlerinizin sorunu bazen beklediğinizden de büyük çıkabiliyor. olandan daha çok zaman kaybı ve klimasız kalma gibi sorunlarla karşılaşabiliyorsunuz. bu durumda sizleri yeterince mağdur etmeye yetiyor. bu gibi durumlarla karşılaştığınızda bizleri arayabilir işlemlerinizin daha kısa sürede çözülmesini sağlayabilirsiniz. bakımlarınızı düzenli yaptırmanız bu nedenden dolayı çok önemlidir. antalya ilimizde hizmet sağladığımız bölgeler kısaca şunlardır.  Akseki, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, Kaş, Kemer?, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli?, Kumluca?, Manavgat, Muratpaşa, Serik, İbradı?, Aksu, Antalya, Kepez, Konyaaltı

bizi sosyal aglarda paylasin :